Henry Schein

Firma Bilgisi

Henry Schein

Henry Schein 1932 yılında Queens, Newyorkta küçük bir eczane olarak kurulmuştur. Günümüzde ise dünyanın sektöründeki en büyük distribütörü olmakla beraber Fortune 500 listesine girmiştir. Bünyesinde 14.000 çalışanı bulunmaktadır.

Henry Schein markalı ürünler Almanyanın ve Hollandanın önde gelen Dental Klinikleri tarafından test edilmekte ve imalatları 50den fazla uzmanlaşmış kontrol ekibi eşliğinde, dünyanın en büyük dental üreticileri tarafından büyük bir titizlikle sadece Henry Schein müşterileri için üretilmektedir.

Üretim sürecinde kalite kontrol aşamalarını tamamlayan tüm ürünler, size ulaşmadan önce son kontrollere tabi tutularak Henry Schein ürün gamına girmeye hak kazanır ve "mükemmellik mühürü ile damgalanır.

Henry Schein markalı dental ve medikal tüm cihazlar CE belgesine sahiptir. Geneli Almanya ve Isviçre gibi önde gelen Avrupa ülkeleri tarafından üretilmektedir.

Bizden satın aldığınız "mükemmellik mühürü taşıyan tüm ürünlerimiz kalitemizi ve size en iyisini sunma çabamızı yansıtmaktadır. Bu sebeple memnuniyetinizi karşılamayan tüm Henry Schein markalı ürünlerimiz iade garantisine sahiptir.

Website: http://www.henryschein.com