Firma Bilgisi

B_A International

Üretim ve hizmet kalitesiyle Avrupanın en gözde ve en güvenilir markalarından biri olan B.A. International Güney Diş Henry Schein ayrıcalığıyla şimdi de Türkiyede...llip; 1989 yılında kurulan firma çok kısa bir süre içerisinde Avrupanın en büyük "Dinamik El Aletleri Tamir Merkezi haline geldi. Önceliklerini her zaman diş hekimlerinin ihtiyaçlarına göre belirleyen B.A. sağladığı üstün teknik servis hizmeti ve pazarda yer alan ürünleri ile de Avrupanın sayılı firmaları arasında yer almaktadır...llip; 

Resmi olarak 1989 yılında Ingilterede iki ortak tarafından kurulan B.A. International, çok kısa süre içerisinde büyüyerek Avrupanın en büyük dental el aletleri tamir merkezlerinden biri oldu. Üretimlerini büyük çoğunlukla Almanyada gerçekleştiren B.A. her zaman diş hekimlerinin ihtiyaçlarına ve sektörün taleplerine yönelik çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Zaman içerisinde genişleyen ve büyüyen B.A. International Tamir Merkezi ağı, portföyünde bulunan küçük cihaz ve ekipmanlara, yüksek kalite ve düşük fiyat mantalitesi doğrultusunda dünyanın çeşitli büyük ülkelerinde hizmet vermeye başladı. 

B.A. International Türkiye pazarına ise Güney Diş – Henry Schein birleşmesi sonucunda 2011 senesi içerisinde ilk adımını attı. Ülkemizdeki dental sektörde de önemli bir ses getireceği düşünülen B.A. markası, Türkiyede de ciddi atılımlar yapmak üzere.

Aslında B.A. International markasının felsefesi çok açık. Sadece kendi markasını değil, dünyadaki her türlü el aletini en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyat seçenekleriyle tamir eder ve yaptığı her işin de sonuna kadar takipçisi durumda olur.

B.A. International sadece el aletlerini satın alıp kullanacağınız bir marka değil, kullandığınız her marka el aletini güvenle teslim edip, en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet alabileceğiniz uluslararası güvenirliliğe sahip, güçlü bir markadır.

B.A. International firmasının başlıca çalışma alanı; Dinamik El Aletleri (Türbin,Angldruva,Piyasemen,Mikromotor)

Website: http://www.ba-international.co.uk